تبلیغات
وبلاگ یاران شهدا - شهدای گمنام و ناگفته های فتنه سبز

وبلاگ یاران شهدا

چرا فراموشی گرفتیم

 

شهدای گمنام و ناگفته های فتنه سبز

 

نوع مطلب :سیاست ،

نوشته شده توسط:یار شهدا

تو جریانات فتنه پارسال تا الان نزدیک 40 نفر از بهترین بچه های بسیج کشته شدن. همونهایی که رفته بودن امنیت من و  هموطناشونو با جونشون حفظ کنن. میشناسمشون. چند نفرشونو مثال میزنم. شهید حسین غلام کبیری که  از پایگاه بسیج  اعزام  میشه به سعادت آباد که گویا اونجا تحرکاتی بوده و ماشینی بدون پلاک و با سرعت و به عمد اونو زیر میگیره و این جوان 18 ساله بامداد 25 خرداد توسط اراذل و اوباش مجروح شده و ساعت 15 روز 26 خرداد به شهادت رسید.

 

 

 

شهید امیرحسام ذوالعلی که روز عاشورا به شهادت رسید تو خیابونهای تهران. 

   

متولد 1/10/65 شهادت10/10/88

مادر و دختری به نامهای سرور برومند و فاطمه رجب پور 58 و 38ساله که بدلیل چادری بودن شهید شدن. وقتی زهرا رهنورد بگه حجاب رو اختیاری میکنیم باید هم اینطوری بشه. پس از تجمع غیرقانونی حامیان موسوی در میدان آزادی،آشوبگران حامی وی با حمله به یک مهد کودک،این 2نفر را به شهادت رساندند.

ندا رو میشناسه اما حتی نمیدونه که اون آدم  ساده لوح،فیلم بازی کرد و بعدا ،استادش و آرش حجازی و نامزدش سر به نیستش کردن و بعد که لو رفت همه از ایران فرار کردن.نامزد ندا رفت اسرائیل. تماشا کن ...خبر دروغ نیست عکسها هم فتوشاپی نیست. خودشون تایید میکنند. این جنبش سبزه!

       مریم رجوی در سوگ ندا. کاسپین ماکان،نامزد ندا در کنار شیمون پرز در اسرائیل 

شهید غلامرضا زوبونی رو نمیشناسیدکه سال 86 در تعقیب شبانه اشرار در شهرک غرب به شهادت رسید. بابا تو میدونی که چه خصوصیاتی داشت.

 

دختران بدون حجاب در میدان ولیعصر،خانم چادری رو انقدر کتک زدند که 25 روز تو  آی.سی.یو بود.

 

ماهمان نسلیم که ثابت کردیم،

در ره عشق جگردارتر از هر مردیم،

هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا؛

دور سید علی خامنه ای میگردیم.

منبع : 

 http://www.babayi-ke-shahid-shod.blogsky.com