تبلیغات
وبلاگ یاران شهدا - اولین شهید فتنه

وبلاگ یاران شهدا

چرا فراموشی گرفتیم

 

اولین شهید فتنه

 

نوع مطلب :عکس ،سیاست ،

نوشته شده توسط:یار شهدا

آخرین لحظات عمر شهید از زبان پدرشان:
ساعت چهار صبح بود كه از مجروحیت حسین مطلع شدیم، برادرش به بیمارستان مدرس رفته بود اما چیزی به من نگفتند تا اینكه صبح جریان مجروحیتش را به من اطلاع دادند، من سراسیمه خودم را به بیمارستان رساندم و حسین را روی تخت دیدم، او دست مرا گرفت و می‌خواست من را در آغوش بگیرد اما نتوانست.
پدر شهید حسین غلام كبیری افزود: مسئولان بخش آی سی یو زمانی كه متوجه وضع نامساعد فرزندم شدند من را از اتاق بیرون كردند.
وی افزود: پزشك معالجش بیرون از اتاق به من گفت اگر خونریزی داخلی پسرت بند بیاید، ما او را عصر برای عمل پایش به اتاق عمل می‌بریم.
پدر شهید غلام كبیری گفت: ما هم تصمیم گرفتیم به منزل برگردیم و عصر برای عمل دوباره به بیمارستان بیاییم، در راه منزل بودیم كه دخترم با من تماس گرفت و گفت چرا رفتید، با این تماس فهمیدم كه پسرم شهید شده است.
پدر شهید غلام كبیری ادامه داد: پسر من تنها 17 سال داشت، درسش تمام نشده بود، او می خواست امسال در كنكور شركت كند.

وی در ادامه به برگزاری انتخابات اشاره كرد و گفت: در انتخابات مردم رای دادند و یك نفر رئیس جمهور شد، ما باید ببینیم رهبر انقلاب چه می‌گوید.
حسن غلام كبیری با اشاره به ماجرای به آتش كشیدن مسجد لولاگر خاطرنشان كرد: این اغتشاشگران به مسجد كه خانه خداست رحم نكردند، چطور به مردم می‌خواهند رحم كنند.
وی افزود: من در سعادت آباد دیدم كه شهرداری با بولدوزر سنگ‌ها را از كف خیابان جمع می‌كند، واقعا این سنگ‌ها از كجا آمده است، این در حالی است كه یك بار بنده قصد خواندن نماز در اینجا را داشتم اما هرچقدر گشتم نتوانستم سنگ پیدا كنم.
پدر شهید كبیری از مسئولان خواست كه عوامل اغتشاش‌ها را شناسایی و دستگیر كنند.
وی مطرح كرد: به عقیده من هركس كه رئیس جمهور شده مردم به او رای داده‌اند و ما باید از او اطاعت كنیم و بنده به بقیه هم توصیه می‌كنم دست از بی قانونی بردارند.