تبلیغات
وبلاگ یاران شهدا - این است وضع مادر 5 جانباز

وبلاگ یاران شهدا

چرا فراموشی گرفتیم

 

این است وضع مادر 5 جانباز

 

نوع مطلب :عکس ،رفتار و منش ،سیاست ،زندگینامه ،

نوشته شده توسط:یار شهدا

آقای مسئول، آیا تا به حال با تور سیاحتی پابرهنگان این مملکت که به صدقه سر آنها شما امروز رئیس شده اید به گردش رفته اید؟! بیائید یک بار هم شده از آن صندلی مخملتان پائین آمده و با اتوبوس فقرا همراه شوید و ببینید کجا می بردتان، ببینید آن مادرانی که هزاران شهید و جانباز را در دامان خود پرورش داده اند در کدامین دخمه زندگی می کنند؟!

 فرخ امینی صالح پور یکی از هزاران مادر شهیدی است که با آنکه 5 جانباز تقدیم انقلاب کرده امروز با جسم بیمارش مجبور است به دلیل مشکلات مالی  در زیر زمین کثیف و محقر خانه ای در محله شاد آباد زندگی کند.

این مادر 77 ساله به مدت 3 سال است که در این مکان استیجاره ای زندگی می کند و به دلیل کمبود اکسیژن موجود در فضای زیر زمین چندین بار بی هوش شده است.

نکته تاسف بار دیگر این است که بارها از طرف شهرداری تهران برای ایشان اخطاریه صادر شده است که این مکان انباری بوده و مجوز مسکونی ندارد.

اما سوالی که در اینجا مطرح می گردد این است که وظیفه کدام ارگان است به خانواده های شهدا و جانبازان رسیدگی نماید؟ آیا بایدبرویم سراغ سازمان های هوانوردی و تربیت بدنی که  کسی جوابگو باشد.

آقایان مسئول لطفا این عکس ها را ببینید:

 
 


 

 


و چه خوش گفت و حسبك داء آن تبیت ببطنة و حولك اكباد تحنّ الى القدّ « تو را این درد بس كه شب با شكم سیر بخوابى و در اطراف تو گرسنگانى باشند در آرزوى پوست بزغاله ‏اى »
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهدای ایران