تبلیغات
وبلاگ یاران شهدا - پاسخ تکان‌دهنده آیت‌الله بهجت به مفسد اقتصادی

وبلاگ یاران شهدا

چرا فراموشی گرفتیم

 

پاسخ تکان‌دهنده آیت‌الله بهجت به مفسد اقتصادی

 

نوع مطلب :رفتار و منش ،سیاست ،

نوشته شده توسط:یار شهدا

غلامی، یکی از اعضای سابق دفتر حضرت آیت‌الله بهجت(ره) اخیرا به نقل خاطره ای از تلاش شهرام جزایری، مفسد اقتصادی معروف، برای ملاقات با آیت الله العظمی بهجت پرداخته است که حاوی نکات تکان دهنده ای است.

غلامی گفته است که "روزی شهرام جزایری، بر اساس ارتباط‌هایی که ایجاد کرده‌ بود از فرزند آیت‌الله بهجت درخواست ملاقات با آقا را داشت. اما وقتی این جریان به اطلاع حضرت آیت‌الله بهجت رسید وی مخالفت کرد.

شهرام جزایری با طرح ترفندی، روزی به مقابل مسجد حضرت آیت الله بهجت در قم می رود تا وقتی که حضرت آقا از نماز فارغ می شوند، از فرصت استفاده‌ کند و وارد دفتر یا منزل آقا شود و ملاقاتی انجام دهد. به همین منظور بیرون مسجد منتظر می‌ماند تا نماز تمام شود و آقا از مسجد بیرون بیایند.

حضرت آیت الله بهجت همیشه سرشان پایین بود و به کسی نگاه نمی‌کردند . وقتی از مسجد خارج شدند، یکی از دوستان و نزدیکان شهرام جزایری به آیت الله بهجت نزدیک شد و به آقا گفت: حضرت آیت الله؛ آقای شهرام جزایری از تجار خیـّر تهران هستند و فعالیت‌های خیریه فراوانی انجام می‌دهند و برای عرض ارادت و دست‌بوسی خدمت رسیده‌اند، در این هنگام آقا سر مبارک را بالا‌گرفتند و به شهرام جزایری نگاهی کردند و فرمودند: برو و از کارهای خیری که انجام داده ای توبه کن."!

حالا شما فکر کنید اگر آقایان ........ که هم فتنه گرن و هم مفسد اقتصادی پیش آیت الله بهجت(رحمه الله علیه) میرفتند ایشان به این آقایان چی میگفتند؟