تبلیغات
وبلاگ یاران شهدا - خبر از این مهمتر نمیشه....

وبلاگ یاران شهدا

چرا فراموشی گرفتیم

 

خبر از این مهمتر نمیشه....

 

نوع مطلب :سیاست ،

نوشته شده توسط:یار شهدا

سلام

امروز 6 اسفند 91 یک خبر مهم در صفحه اول جام جم آنلاین خوتدم

اینم لینکش http://jamejamonline.ir/NewsPreview/945428105148141969

اینم متنش:

نمی خواست بخوابد پلیس را خبر كرد

دان پسربچه 10 ساله آمریكایی از همین سن كم نشان داد كه دارای شخصیت ویژه و پیچیده ای است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از CBS ، شای روساریو مادر آمریكایی ساكن شهر بروكتون ایالت ماساچوست به دو پسرش گفت كه برای خواب به اتاقشان بروند. اما پسر كوچكتر مایل به این كار نبود و به مادرش پاسخ داد: مامان من نمی خواهم بخوابم.

شای گفت: ساعت خواب است و باید به اتاقت بروی.

دان 10 ساله در حالی كه از مادرش دور می شد ، تصریح كرد: باشد، پس از من هم علیه شما به پلیس تلفن می زنم.

پسربچه گوشی تلفن را برداشت و پس از گرفتن شماره 911 گوشی را گذاشت و به اتاقش رفت.

پلیس بروكتون بلافاصله با تلفن خانه شای روساریو تماس گرفت و مادر تلاش كرد وضعیت را برای تلفنچی پلیس توضیح دهد. او از پسرش خواست كه شخصا با تلفنچی پلیس صحبت كند اما دان به حرف مادرش گوش نداد.

ماموران پلیس براساس وظیفه به خانه آنها آمدند تا مساله را بررسی كنند. شای برای اینكه درسی به پسرش بدهد مامور پلیس را به اتاق او راهنمایی كرد.

در نهایت ماموران پلیس كه متوجه اوضاع و نافرمانی دان شده بودند به او توضیح دادند كه این شماره تلفن برای اعلام وضعیت های اضطراری است و نه برای اینكه نمی خواهد بخوابد.

پس از این واقعه دان می گوید: فقط در موارد اورژانس باید با شماره 911 تماس گرفت، مانند وقوع یك تصادف یا اگر فردی باعث آزار شد و یا آتش سوزی. مترجم: بهرام افتخاری.

 

خیلیییییی خبر مهمی بود ....اما اینم بدونید کودکان زیادی هم هستن که از گرسنگی و فقر خواب ندارن و شبا بیدارن....اینم از روزنامه های پربار و مفید ما .... قضاوت با شما